Квадрокоптери з тепловізором

Безпілотні літальні апарати широко використовуються в різних сферах людської діяльності. Пристрої, що здійснюють польоти за допомогою дистанційного керування, застосовуються не тільки для розваг, але і для виконання важливих місій. Наприклад, багато мисливців вибирають безпілотник для відстеження видобутку, ними користуються пожежні підрозділи та інші служби під час рятувальних операцій, нерідко виникає необхідність в техніці під час інспекцій промислових підприємств. В інтернет-магазині Wondertech.com.ua можна придбати квадрокоптер з тепловізором для особистих потреб і роботи. Ключовою перевагою дронів даного виду є можливість створювати теплові зображення, що дозволяє пілоту на відстані від об'єкта вирішувати складні завдання з максимальною безпекою для життя.

Відмінності дронів з тепловізором

Дрон для полювання являє собою невеликий пристрій з чотирма пропелерами, що обертаються попарно в різних напрямках. Всі деталі техніки кріпляться на несучій рамі, виготовленій з міцного скловолокна, алюмінієвого сплаву або карбону. Система керування, барометр, акселерометр, GPS, мотори та інші важливі елементи за допомогою шлейфу приєднані до контролера. Функціонал квадрокоптера поліпшений за рахунок оснащення тепловізором.

Чим корисно обладнання? Звичайна камера здатна визначати лише видиме світло, при цьому їй недоступно уловлювання інфрачервоного теплового випромінювання. Тепловізори виявляють набагато більше. Вони реагують навіть на мінімальні відхилення температур (деякі моделі бачать різницю навіть в 0,01ºС). Для оператора інформація відображається у вигляді різних кольорів на дисплеї пульта управління або на смартфоні з встановленою програмою.

Що може виявити тепловізор:

 • людей, тварин, рослини;
 • будівля;
 • всі види транспортних засобів;
 • електрообладнання;
 • землю і камені;
 • рідини і гази.

Оскільки різні матеріали мають різну температуру, то на детальному зображенні на моніторі вони будуть відображені в широкій кольоровій палітрі. Тепловізори відмінно працюють в пилу, диму, тумані, при дощі і снігопаді.

Коли корисний коптер з тепловізійною камерою?

Тепловізори вже давно знайшли застосування у військовій та правоохоронній сфері. Однак їх впровадження в квадрокоптери у вигляді вбудованої системи або в якості додаткового навісного обладнання дозволили розширити межі використання літальних апаратів. Дрон з тепловізором здатний за лічені хвилини перевірити значну площу без необхідності особистої участі людини. Причому камера пристрою продемонструє картинку з декількох ракурсів, а вся інформація буде передана в режимі реального часу

Ці можливості пояснюють затребуваність дронів для полювання, а також:

 • пошуку і порятунку людей після катастроф, обвалів, краху будівель;
 • спостереження за порядком в місцях скупчення людей;
 • пошуку джерела загоряння, визначення траєкторії поширення вогню, ліквідації пожеж;
 • виявлення нелегальних посадок наркотичних рослин;
 • перевірки цілісності покрівлі;
 • інспектування промислових об'єктів з повітря.

Ціна на дрон з тепловізором трохи вище, ніж на аматорські моделі, проте його багатофункціональність цілком виправдовує високу вартість.

Критерії вибору

Вирішивши придбати квадрокоптер з тепловізором, важливо звернути увагу на технічні характеристики літального апарату. Хороший коптер буде:

 • оснащений гіростабілізованим підвісом;
 • вміти визначати точні координати об'єкта або конкретної мети;
 • працювати в радіусі не менше 5 км;
 • час польоту - не менше 40 хвилин;
 • компактним і простим в експлуатації;
 • з високим шасі, що забезпечує зручність зльоту з різних поверхонь: землі, трави, піску та інших.

Всі характеристики коптерів з тепловізорами визначені реальними потребами користувачів, а не рекомендаціями маркетологів. Існуючі моделі мають весь необхідний функціонал, а виробники регулярно поставляють на ринок вдосконалені новинки. Їм притаманні відмінні льотні якості, бездоганна якість відеозйомки, надійність і безпека.

Де придбати квадрокоптер з тепловізором в Україні

Інтернет-магазин Wondertech.com.ua представляє широкий вибір БПЛА, в тому числі і оснащених тепловізійною камерою. Квадрокоптери провідних світових брендів можна придбати з доставкою по Києву та іншим містам України. Ціни на дрони з тепловізором залежать від технічних можливостей обраної моделі, але завжди залишаються доступними. Зробіть вибір на користь якісного і багатофункціонального пристрою, який може бути використано в будь-який час року навіть в найскладніших умовах.