Підводні квадрокоптери

Для дослідження морських глибин потрібен надійний апарат, який буде бездоганно працювати у вологому середовищі і може керуватися дистанційно. Не дивно, що придбати підводний квадрокоптер для риболовлі, спостереження за мешканцями водойм, оригінальної зйомки прихованого під водою простору хочуть чимало допитливих людей. Інтернет-магазин Wondertech.com.ua пропонує придбати водний дрон, який стане потужним інструментом для вивчення флори та фауни моря, озера, океану. Безпілотні апарати, призначені для занурення, відзначені абревіатурою ROV - Remotely operated underwater vehicle. Вони характеризуються високою автономністю і здатністю працювати без збоїв навіть в складних умовах.

Сфера використання

Людина завжди мріяв осягнути невідоме. Щоб познайомитися з водним середовищем, не кожен дослідник погодиться на занурення з аквалангом. Крім того, використовувати складне спорядження можна тільки після проходження навчання та отримання сертифіката встановленого зразка. Щоб побачити, що ховається під товщею води, набагато простіше придбати водний дрон і використовувати його для підводної зйомки

Обладнання на дистанційному керуванні застосовується для різних цілей:

  • моніторингу стану різних комунікацій та систем-трубопроводів – корпусу кораблів, бурових платформ, магістралей та інших;
  • риболовлі;
  • підводного полювання;
  • пошуково-рятувальних операцій;
  • пошуку затонулих підводних суден.

Якщо раніше дозволити собі вивчати підводний світ могли собі дозволити одиниці, то сьогодні підводні дрони з маніпулятором роблять це заняття доступним практично для всіх. Працювати з апаратом зможе навіть новачок, оскільки пристрої оснащені набором функцій, що дозволяє значно спростити управління.

Відмінності підводних дронов

Розробники ROV, створюючи чергову модель, обов'язково враховують минулий досвід і намагаються вдосконалити нові апарати. Підводний квадрокоптер для риболовлі та спостереження відрізняється від безпілотників, призначених для використання для здійснення повітряних польотів. У чому особливості дронів, які занурюють на глибину?

1. Вода перешкоджає поширенню радіосигналу. Щоб техніка не втратила зв'язок з оператором, розробники створили спеціальну конструкцію. Антена пристрою поміщена в плаваючий на поверхні водонепроникний буй. Зв'язок з дроном забезпечена підключенням кабелю, а з оператором в човні або на березі – через Wi-Fi.

2. Існують варіанти простіше. Частини підводного квадрокоптера для відеозйомки або риболовлі з'єднані проводом. Кабель пов'язує безпосередньо пульт і сам апарат.

3. На борту дрона є камера. На хороших моделях встановлено обладнання для зйомки, здатне записувати відео в якості 4К без спотворення картинки під водою.

4. На моделі підводних квадрокоптерів для риболовлі виробники часто встановлюють сонар.

5. Всі дрони оснащені найпотужнішими освітлювальними приладами, що забезпечує відмінну видимість в місцях, куди не потрапляє сонячне світло.

6. Коптери мають глибинометри. Це важливо, оскільки оператор повинен стежити за глибиною занурення пристрою. Техніка може заглиблюватися тільки до допустимих виробником меж, інакше тиск зруйнує корпус або об'єктив камери.

7. Деякі сучасні моделі характеризуються частковою автономністю. Це означає, що при втраті зв'язку з пультом управління вони самостійно спливають на поверхню.

Підводний дрон з маніпулятором відкриє для любителів зйомки під водою нові перспективи. Вони можуть піднімати і утримувати вантажі, що дозволяє захоплювати предмети з дна водойми або знімати на камеру в особливо вузьких місцях.

Критерії вибору

Як обрати хороший квадрокоптер для відеозйомки на глибині? Модель повинна відповідати наступним вимогам:

  • мати ударостійкий, водонепроникний і не схильний до корозії корпус;
  • камера для зйомки - стабілізована, здатна записувати відео у високій роздільній здатності (1080 P або 4К);
  • підтримувати установку додаткового навісного обладнання «руки-маніпулятора» або вимірювальних лазерних приладів;
  • світлодіодні лампи, що дають світловий потік не менше 4000 люмен;
  • можливість занурення на глибину від 30 м до 100 м.

Інтернет-магазин Wondertech.com.ua пропонує доступні ціни на підводні дрони провідних світових виробників. Пропонуємо моделі квадрокоптерів, які відрізняються бездоганною маневреністю, можуть самостійно рухатися по заданому маршруту, спливати і по GPS повертатися на базу, якщо розряджений акумулятор. У продажу БПЛА, які давно користуються успіхом у користувачів і заслужили чимало позитивних відгуків. Придбати будь-який товар з каталогу можна з доставкою по Україні.