Квадрокоптери з камерою

Сфера використання безпілотних літальних апаратів досить широка. Пристрій вже давно перестали вважати іграшкою і все частіше задіють у професійній діяльності. Дрон для відеозйомки - вдале придбання для людини або організації, що займаються видобутком оригінальних кадрів. Інтернет-магазин Wondertech.com.ua запрошує купити квадрокоптер з камерою і з нового ракурсу поглянути на звичні речі. Високотехнічне обладнання дозволить знімати з висоти архітектурні та природні пам'ятки, заходи, міські пейзажі та інші об'єкти.

Для чого потрібна камера на квадрокоптері

Аерозйомка стає все більш захоплюючим заняттям, яке може приносити й істотний прибуток. Раніше знімати або фотографувати місцевість з висоти можна було тільки задіявши вертольоти або літаки. Сьогодні з цим завданням прекрасно справляються безпілотники. Професійний квадракоптер з камерою замінить дороге габаритне обладнання, а керує ним оператор дистанційно.

Можливості бортової камери досить широкі. У продажу представлені моделі, які для зручності умовно розділені на 2 великі групи:

  • для фотографування або зйомки відео місцевості під час польоту;
  • для FPV керування - передачі картинки на монітор користувача в режимі реального часу.

Виробники пропонують вибирати дрони для відеозйомки з однією або декількома камерами. Одна апаратура знімає якісне відео, інша - передає радіосигнал на екран. Часто купують коптери з вбудованою екшн-камерою, а потім оснащують безпілотний пристрій FPV-системою.

Обладнання для відеозйомки з дрона: яке воно

Професійний квадрокоптер з камерою зазвичай комплектується універсальною апаратурою. Вона дозволяє вести зйомку в цифровому форматі. При передачі зображення активізуються алгоритми стиснення і дані обробляє процесор. Пілот отримує сигнал із затримкою. Це не критично, якщо мова йде про аматорську зйомку.

При виборі коптера з аналоговим FPV комплектом відео буде відразу ж транслюватися на дисплей пульта керування. Якщо вирішено придбати квадрокоптер для зйомки гонок або промислових цілей, перевагу варто віддати хорошим моделям, керованим від «першої особи».

За якими ще критеріями потрібно вибирати дрон з камерою?

Матриця

Для знімального апарату надзвичайно важливі параметри матриці. Своєрідний стандарт для професійного квадрокоптера з камерою - 1 дюйм. Таке обладнання цілком підійде і аматорам, і фахівцям. У продажу є безпілотники з матрицею розміром 4/3 дюйма. Вони призначені для вирішення серйозних завдань і кінематографа.

Функція зйомки в якості 4К

Якщо у ваших планах знімати відеоряд, який буде відповідати параметрам високоякісних моніторів і телевізорів, то варто придбати квадрокоптер з камерою, що знімає в 4К. Якщо вихідний файл записаний в даному форматі, то при обробці програмами його не постраждає, а значить, результат справить враження на глядачів.

Кількість кадрів в секунду

Frames per second / fps - ще один важливий показник. Якщо в характеристиках зазначено, що камера записує відео зі швидкістю 24-30 fps, значить їй підвладна тільки плавна зйомка. Хочете записувати динамічний відеоряд? Рекомендуємо придбати дрон для зйомки, який "розганяється" до швидкості 60 fps.

Підтримка форматів RAW/DNG

Будь-який професійний фотограф або оператор обов'язково обробляє відзнятий матеріал перед публікацією або розміщенням на відкритому ресурсі, який переглядають користувачі інтернету. Для спрощення цього завдання слід придбати коптер, що створює фото в форматі RAW/DNG. Такі кадри будуть містити всю інформацію, яка була отримана матрицею. Це особливо важливо при проведенні зйомок вночі. Ціна на дрон з камерою нічного бачення трохи вище, ніж на моделі простіше, однак, ця різниця окупається функціоналом

Загальні вимоги до квадрокоптера з камерою для відеозйомки

  • Обирайте БПЛА з функцією стабілізації зйомки.
  • Звертайте увагу на польотний час. Якщо його недостатньо для досягнення поставленої мети, потрібно задуматися про покупку додаткового акумулятора або пристрою для підзарядки.
  • Купуйте квадрокоптери, камера яких характеризується якісними модулями, прошивкою та програмним забезпеченням.
  • Дрон для аерозйомки повинен бути інтелектуально функціональний: літати по заданих маршрутах та його точках, реагувати на жести, відстежувати об'єкти, робити селфі, зависати над конкретним місцем та здійснювати ще масу корисних для оператора дій.
  • Польотний контролер - мозок квадрокоптера. Чим він потужніший, тим більше процесів під контролем і більше команд виконує. Якщо він оснащений просунутою системою обходу перешкод і виявлення об'єктів, то дрон може уникнути зіткнення і повернутися на відправну точку навіть без участі оператора.

Плануєте придбати квадрокоптер з камерою, але не можете самостійно визначитися з вибором? Співробітники інтернет-магазину Wondertech.com.ua допоможуть підібрати необхідну модель для аматорської та професійної відеозйомки з повітря. Пропонуємо широкий асортимент радіокерованих дронів, придбати які можна з доставкою по Києву і всій Україні. Наші ціни на високоякісну техніку та аксесуари завжди залишаються доступними!