Ремонт тепловізорів

Обладнання, яке використовують військові, завжди має перебувати в робочому стані, щоб захисники могли користуватися ним без проблем. Саме тому ремонт тепловізора – важлива робота, яку потрібно довіряти виключно професіоналам.

Телефон сервісного центру +38(063)667-667-1

Найчастіше ремонтують ці моделі:

У більшості випадків інфрачервоне випромінювання це вкрай важлива можливість побачити живі та неживі об'єкти вночі. Завдяки такій можливості можна заздалегідь визначитися з метою та успішно впоратися із завданням.
У будь-якому випадку ремонт тепловізорів Пульсар потребуватиме застосування особливих знань і умінь, тому рекомендуємо запасатись на діагностику пристрою та довірити роботу професіоналам нашого сервісу.
Ось поширені моделі, для яких будуть потрібні послуги майстра:
Пульсар
Пульсар
Iray
Iray
Flir
Flir

Чому варто замовити ремонт тепловізора у нас?

Насамперед вам слід користуватися саме послугами професіоналів, тому що це можливість здійснити ремонт тепловізорів у Києві без переплати.
Це дає змогу гарантувати чудову роботу виробу, в тому числі й на ремонт тепловізорів Пульсар.
Прозоре обслуговування
Ви одразу зможете дізнатися про всі неполадки пристрою і вартість їх усунення.
Якість роботи
Співпраця з професіоналами також дасть вам змогу не переживати про підсумкову якість роботи, тому що співробітники проходять спеціальні навчальні програми з ремонту.
Оперативність
Фахівці нашого сервісу допоможуть виявити всі недоліки обраної моделі та максимально оперативно усунути їх.
Заощадження
Завдяки цьому надалі ви зможете заощадити на повторному обслуговуванні, тому що під час ремонту наші співробітники використовують тільки якісні деталі.

Як проходить ремонт тепловізорів від Wondertech?

Здебільшого ремонт тепловізорів Iray та інших марок повинен виконуватися виключно фахівцями, які мають необхідне обладнання та досвід роботи зі складною технікою і лінзами. Це дорогий пристрій, який необхідно правильно обслуговувати та не допускати подальшого поширення поломок. Тому будуть потрібні ще й оригінальні якісні деталі, щоб замінити пошкоджені.
Найчастіше запорукою правильного лагодження і використання потрібних інструментів є правильне виявлення причин поломки. Пристрій, як і мультикоптер, має складну конструкцію і систему роботи. 
Найчастіше ремонт тепловізорів під гарантію відбувається таким чином:
 1. Звернення до майстрів / діагностика
  Насамперед відбувається звернення до майстрів нашої компанії, які беруться за роботу і проводять діагностику пристрою. Це необхідно для виявлення основних проблем і їхніх причин, щоб далі проводити ремонтні роботи.
 2. Усунення поломки
  Далі пристрій піддається розбиранню та очищенню, перевіряються всі системи на працездатність. Замовляються або беруться зі складу необхідні деталі, які будуть надалі використовуватися під час усунення поломки.
 3. Перевірка обладнання
  Після закінчення ремонтних робіт ви зможете забрати пристрій і переконатися в його працездатності. Перед віддачею майстри проводять різні тести, щоб виявити можливі неполадки та перевірити обладнання.
Серед найпоширеніших причин віддачі обладнання в сервіс можна назвати:
 • потрапляння бруду та пилу у внутрішню конструкцію пристрою;
 • механічні пошкодження через падіння або удари;
 • помилки програмного забезпечення, яке може теж вийти з ладу;
 • проблеми з матрицею чи оптикою приладу.
У будь-якому разі наші фахівці оперативно виявлять проблеми й усунуть їх, щоб ви й далі могли користуватися корисним обладнанням.

Які поломки стаються найчастіше?

Вийти з ладу може навіть так званий бортовий комп'ютер, що призведе до неможливості налаштовувати пристрій для подальшої роботи. Саме тому рекомендуємо одразу після виявлення поломки звернутися до фахівців нашого сервісу, які зможуть провести діагностичну процедуру і виявити основні помилки системи або деталі, що потребують термінової заміни. Ось найчастіші проблеми, які призводять до необхідності провести ремонт тепловізорів:

 • Живлення. Тепловізор може перестати заряджатися або підтримувати роботу від акумуляторів;
 • Об'єктив. Зображення, що показується на екрані, може спотворюватися або бути в урізаному форматі;
 • Панель управління. Через це не вийде налаштувати пристрій під необхідний вам формат роботи;
 • Сенсорна панель. Неприємна проблема, яка часто стає причиною здачі тепловізора в сервісний центр.

Ціна на ремонт тепловізорів?

Усе залежить від обраної вами моделі та ступеня пошкоджень, які з'явилися на пристрої. Здебільшого на ремонт тепловізорів у Дніпрі, Києві та інших містах вартість складається
з кількох основних пунктів:
 • Кількість і складність пошкоджень, які необхідно усунути;
 • Ціна деталей, які необхідно придбати та замінити;
 • Робота фахівця, який зможе гарантувати нормальну експлуатацію пристрою надалі.
Саме тому рекомендуємо вам користуватися послугами тільки професіоналів, які надають послуги найвищого рівня. Кожна вкладена українська гривня піде саме на ремонт. Зателефонуйте за номером телефону просто зараз, щоб наші фахівці допомогли вам впоратися з проблемою і відповісти на всі питання!