Для чого потрібні vr окуляри?

Обираючи окуляри віртуальної реальності для FPV дронів або просто комерційного та побутового використання потрібно врахувати велику кількість особливостей і критеріїв. Завдяки цьому ви зможете швидко визначитися з найкращою моделлю та придбати її за оптимальною ціною.

У більшості випадків купити окуляри віртуальної реальності хочуть оператори дронів і любителі VR ігор. Використовувати такі пристрої можна за кількома напрямками:

  • для управління FPV дронами, які передбачають вид від першої особи;
  • для комерційних виступів і виставок, коли можна презентувати товар або послугу у віртуальній реальності;
  • для побутового використання, коли можна пограти в ігри з їхньою допомогою.

У будь-якому разі вам знадобиться якісна модель. Найчастіше професійні окуляри з великим додатковим функціоналом особливо часто застосовуються саме на фронті.

Як працюють окуляри віртуальної реальності?

Сама по собі віртуальна реальність є комбінацією нових технологій і спеціальних дисплеїв, які використовуються всередині пристрою. Це дає змогу моделювати картинку перед вами в 3D. При цьому є ще й система трекінгу рухів, яка дає вам можливість кожен поворот голови враховувати під час використання.

Така інтерактивність дозволяє краще взаємодіяти з дроном і робить його більш маневреним. Тому купити VR окуляри хочуть зараз багато підрозділів.

Типи та популярні моделі

Необхідно підходити до вибору відповідально, тому найкраще заздалегідь ознайомитися з найбільш популярними моделями. Ось кілька з тих, що відібрали експерти:

  • VR02. Класичний сучасний шолом із монітором у 4.3 дюйма, а також роздільною здатністю 800 на 480 пікселів. Працюють окуляри з антенами на 5.8 ГГц, завдяки чому сигнал буде прийматися якісно. Прості в управлінні та використанні;
  • Eachine EV800DM. Такі окуляри сподобаються любителям тривалої роботи від одного заряду за рахунок акумулятора на 2000 мА*год. Роздільна здатність дисплея становить 900х600. Є автоматичний пошук відповідного каналу частоти;
  • Eachine EV300O. Чудовий вибір у преміальному сегменті. Головна перевага в OLED дисплеї, який дасть вам змогу з комфортом спостерігати за ситуацією з дрона. Компактні розміри також дозволять вам без проблем переміщатися між позиціями з окулярами.

Вибирайте тільки найбільш відповідні вам моделі, тому що на віртуальні окуляри ціна повною мірою виправдана. Саме тому рекомендуємо вам якнайшвидше скористатися каталогом магазину і придбати собі відповідний варіант.

Критерії вибору

Ваша головна гарнітура має бути максимально комфортною для використання, тому найкраще звертати увагу на безліч критеріїв:

  • бренд. Рекомендуємо вибирати тільки перевірених виробників, які вже були представлені в нашому каталозі;
  • використовувані технології. Ваші ігрові окуляри можуть мати вбудовані навушники, мікрофон, контролер рухів, магнітометр, додатковий пульт та інші особливості;
  • додаткові переваги. Кожен встановлений датчик – це ще одна можливість знайти вигідне застосування вашому пристрою.

Необхідно обов'язково розібратися з тим, які саме критерії та характеристики є для вас першорядними. Завдяки цьому ви зможете з комфортом підібрати для себе VR окуляри та почати ними активно користуватися.

Де можна купити окуляри віртуальної реальності?

Найпростіше скористатися каталогом нашого інтернет-магазину, в якому ви з легкістю знайдете відповідну модель під ваш бюджет. Рекомендуємо також зателефонувати за номером телефону на сайті, щоб наші фахівці допомогли вам купити віртуальні окуляри під ваші вимоги та побажання. Оформимо швидку доставку в будь-яке місто України.

Не заощаджуйте на своєму комфорті та обирайте тільки найнадійніші окуляри за оптимальною ціною прямо в нашому каталозі!